Lucky Luke II 02 - Tenderfoot 1e druk 1970
search
  • Lucky Luke II 02 - Tenderfoot 1e druk 1970

Lucky Luke II 02 Tenderfoot 1e druk 1970

Morris & Goscinny
17775
€ 9,50 incl. BTW
Aantal

lichte gebruiksporen, nummer met pen op voorblad geschreven, naam op schutblad, rugje boven- & onderaan iets beschadigd