Labourdets 03% De waarheid komt uit de woestijn 1e druk 1970
Graton, Jean & Franchine
52364
€ 19,50 incl. BTW
% album met mankement
gebruiksporen, rugje beschadigd, opnieuw gelijmd, doorgestreepte naam op schutblad